خرید آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی 

قیمت : تومان

برند : ایران گام

خرید پستی آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی 

قیمت آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی

آلبوم موسیقی گفتم نرو» اثری از خواننده‌ی سبک پاپ محمد علیزاده» است. در این آلبوم پای ۸ قطعه به نام‌های بی‌معرفت»، بیمارم»، یه آدم دیگه‌ای»، خدانگهدار»، عشقم این روزا.»، چهل درجه»، تصمیمتو بگیر» و گاهی بخند» می‌نشینیم.  میلاد ترابی» تنظیم اکثر قطعات این آلبوم را برعهده داشته و بیشتر قطعات از ترانه‌های مهرزاد امیرخانی» انتخاب شده است. علیزاده پیش از این آلبوم‌های سورپرایز»، همخونه»، دلت‌ با منه» را در کارنامه‌ی هنری خود دارد. بیشتر افراد محمد علیزاده را با دو قطعه‌ی خداحافظ» و جز تو» می شناسند. قطعاتی خاطره‌انگیز که حتی اگر جزو طرفداران علیزاده هم نباشید، این دو آهنگ را شنیده‌اید. به‌خصوص قطعه‌ی خداحافظ که با شعری از فرزاد حسنی» در تیتراژ برنامه‌ی ماه عسل» در سال 1385 از تلویزیون پخش شد. انتشارات ایران گام» آلبوم موسیقی گفتم نرو را برای علاقه‌مندان به موسیقی پاپ منتشر کرده است.

آلبوم موسیقی گفتم نرو» اثری از خواننده‌ی سبک پاپ محمد علیزاده» است. در این آلبوم پای ۸ قطعه به نام‌های بی‌معرفت»، بیمارم»، یه آدم دیگه‌ای»، خدانگهدار»، عشقم این روزا.»، چهل درجه»، تصمیمتو بگیر» و گاهی بخند» می‌نشینیم.  میلاد ترابی» تنظیم اکثر قطعات این آلبوم را برعهده داشته و بیشتر قطعات از ترانه‌های مهرزاد امیرخانی» انتخاب شده است. علیزاده پیش از این آلبوم‌های سورپرایز»، همخونه»، دلت‌ با منه» را در کارنامه‌ی هنری خود دارد. بیشتر افراد محمد علیزاده را با دو قطعه‌ی خداحافظ» و جز تو» می شناسند. قطعاتی خاطره‌انگیز که حتی اگر جزو طرفداران علیزاده هم نباشید، این دو آهنگ را شنیده‌اید. به‌خصوص قطعه‌ی خداحافظ که با شعری از فرزاد حسنی» در تیتراژ برنامه‌ی ماه عسل» در سال 1385 از تلویزیون پخش شد. انتشارات ایران گام» آلبوم موسیقی گفتم نرو را برای علاقه‌مندان به موسیقی پاپ منتشر کرده است.

تصاویر بیشتر

خرید آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی ارزان , آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی با قیمت ارزان , خرید ایران گام ارزان , ایران گام با قیمت ارزان , خرید پستی آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی ,خرید اینترنتی آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی, خرید آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی با قیمت ,خرید آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی فقط ,خرید ایران گام آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی ,خرید ایران گام با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی, gheymat آلبوم موسیقی گفتم نرو اثر محمد علیزاده - بسته بندی مقوایی  

راز زیبایی علیزاده ,موسیقی ,آلبوم ,محمد ,نرو ,گفتم ,گفتم نرو ,موسیقی گفتم ,محمد علیزاده ,آلبوم موسیقی ,علیزاده بسته ,خرید آلبوم موسیقی ,مشاهده جزئیات محصول ,سورپرایز»، همخونه»، دلت‌ ,آلبوم‌های سورپرایز»، همخونه»،منبع

پیراهن آستین بلند مردانه کد M02148

پیراهن مردانه کد 230000403

پیراهن مردانه آرین جین مدل 1611105-84

پیراهن مردانه کد p9-5-4

پیراهن مردانه زی مدل 15311795946

جایگاه‌های سوخت گرفتار رعایت‌های نصفه و نیمه بهداشتی! / دستورالعمل‌های اداری که اجرا نمی‌شوند

پیراهن مردانه زی مدل 153112872

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد تضمینی فشرده nergu123456 دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا مرجع تخصصی حوزه سلامت ارزانی فری فارسی دانلود رایگان جدیدترین سریال های ترکی io Developer خرید دوچرخه ثابت با قیمت مناسب آموزش خاص عربی در حرف آخر http://r94.rozblog.com/